EN
Të gjitha kategoritë

Furnizim me makineri dhe pajisje minerale

Ti je ketu : home>ÇFARË BËJMË>Furnizim me makineri dhe pajisje minerale

图片 1
图片 1

Vibrating Screen


HETIM
Përshkrim
Vibrating Screen
Madhësia e ushqimit(mm): 0-100
                                  Model
Specifikim
SZ918SZ2918SZ1225SZ21225
Zona efektive e ekranit mm²1.582 × 1.583.12 × 3.1
Këndi i prirjes së kutisë së ekranit (shkallë)2315-20
Madhësia e furnizimit mm0-400-100
Kapaciteti prodhues t/h50150
Motor elektrikModelHM100L1-4HM132S-4
Fuqia kw2.25.5
r Speed ​​/ min14401450
Pesha totale (me motor elektrik43158810211332
specifikimet

Kontaktoni