EN
Të gjitha kategoritë

Furnizimi me produkte metalike

Ti je ketu : home>ÇFARË BËJMË>Furnizimi me produkte metalike

图片 5
图片 5

Pllakë antimon


HETIM
Përshkrim

Perdorimi: Përdoret kryesisht si një agjent forcues aliazh në industritë e metalurgjisë, baterive, luftës, etj. Dhe gjithashtu mund të përdoret si lëndë e parë në prodhimin e trioksidit të anmionit.
Tema & Dukje: Ingots antimonit vijnë në formë piramide shufra të përbashkëta Çdo shufër nuk është më shumë se 25 kg neto. Perla antimon vjen në topth sferik.
Paketa:Ajo është e paketuar në paleta druri. Pesha neto e çdo palete është rreth 1000 kg.


Ju lutemi kontaktoni me ne nëse mund të furnizoni produkte të tilla ose të ngjashme, ne do të ofrojmë kushtet më të mira për bashkëpunim.

specifikimet

Kontaktoni