EN
Të gjitha kategoritë

Furnizimi me produkte metalike

Ti je ketu : home>ÇFARË BËJMË>Furnizimi me produkte metalike

图片 4
图片 4

Metal antimon (Sb)


HETIM
Përshkrim

simbol

Elementet kimike (%)

Sb
     (min)

Papastërti (maksimumi)

As

Pb

Se

Sb99.65

99.85

0.05

0.10

30:XNUMX

Sb99.85

99.65

0.10

0.20

30:XNUMX


Ne ofrojmë metal tjetër antimon me specifika të veçanta dhe të gjitha llojet e grimcave të perlave të antimonit.

Ne gjithashtu ofrojmë metale të antimonit të cilësisë së lartë. të tilla si Sb99.90, Sb99.99, Sb99.999 etj.


Ju lutemi kontaktoni me ne nëse mund të furnizoni produkte të tilla ose të ngjashme, ne do të ofrojmë kushtet më të mira për bashkëpunim.specifikimet

Kontaktoni