EN
сите категории

ВЕСТИ

Ти си тука : Дома>ВЕСТИ

ВЕСТИ

2021.03.30

Основана во 2017 година, Hunan Jialing Hongrui Industry and Trade Co., Ltd. се наоѓа во Чангша, провинцијата Хунан со долга историја и извонредни таленти. Компанијата има висококвалитетни доволно ресурси на минерални производи, првокласен систем за управување со управувањето и напреден научен поглед за одржлив развој, извонредна специјализирана технологија како и висококвалитетно ниво на услуга, е специјализирана трговска компанија за увоз и извоз.

Во последниве години, компанијата е главно посветена на глобалното снабдување и продажба на минерални производи, со САД, Хонг Конг, Јужна Америка, Јужна Африка, Европа и други земји и региони воспоставени долгорочни пријателски односи на соработка, злато, антимон, бакар, концентрат на олово и други одлични добавувачи.

Ние секогаш ги следиме меѓународните трговски практики, придржувајќи се до деловната филозофија „интегритет, упорност, професионална, взаемна корист и победа-победа“, а меѓународниот бизнис, логистика, индустрија, наука и технологија, финансискиот сектор да воспостави широк опсег на блиски соработка. Имаме точна и зрела мрежа за информации за производите и професионален, ефикасен тим, може да им обезбеди на клиентите професионални, персонализирани, приспособени услуги. Преку трговската врска која тесно ја поврзува Кина и меѓународниот пазар, нашата компанија е подготвена искрено да соработува со пријателите од сите сфери на животот дома и во странство, да ја сподели платформата, меѓусебните достигнувања.