EN
сите категории

ВЕСТИ

Ти си тука : Дома>ВЕСТИ

ВЕСТИ

2021.05.14
 
Почитуван господине/госпоѓа,
                        

Имајте пријатен ден!

Ние сме Hunan Grand Future, најконкурентната рударска групација во Кина.
We увоз рудници и руди вклучувајќи златна руда, сребрена руда, бакарна руда, руда антимон и други руди.
We го продаде метални производи, како што се антимон триоксид, антимон плоча и така натаму.

Хунан е познат како роден град на обоените метали во Кина и главен град на антимон во светот. Искористете ја предноста, имаме високотехнолошка технологија за топење минерали од нашите искуства.
                        

Добредојдовте на вашите информации за руди и барање за метални производи!

Посетете ја нашата веб-страница: wwww.hunangrand.com

Е-пошта: janney@hunangrand.com